Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kabi_007, 3 i 4 posty wyżej napisano jak trafić, powinieneś sobie poradzić bez targeo.
    Wskazówki do przejazdu przez Warszawę, poleciałbym przez Rembertów, droga 631 do Wieliszewa a potem masz już jak koledzy pisali wyżej.

    Komentarz


    • hotrain, dzięki za info, odnalazłem linka. Już sobie wgrałem trasę przez Rembertów.
      O1-->O3--> ?

      Komentarz


      • Kolego wpisz sobie w mapy google od Zakręt do Nasielsk...ale Ludwinowo Dębskie to najbliższa miejscowość warsztatu DGW. Po zjechaniu z ronda na Nasielsk jedziesz kawałek aż zobaczysz (przy głównej drodze po prawej stronie) sklep spożywczy z dwoma bramami wjazdowymi. To chyba jedyny sklep w najbliższej okolicy. Warsztat DGW jest zaraz za nim w stronę Nasielska, też przy głównej drodze. Poznasz łatwo bo na zewnątrz stoją szkodniki. Warsztat ma dwa stanowiska i stoi przy nim niedaleko bramy VW Transporter T4 kolor kość słoniowa.
        Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

        "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

        Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

        Komentarz


        • A ja jestem już po wizycie. Niestety oględziny nie wypadły pomyślnie dla mojego kocmołucha.
          W Polsce nie ma kryzysu.
          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Udesky
            Niestety oględziny nie wypadły pomyślnie dla mojego kocmołucha.
            jedna strona była za mało
            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

            Komentarz


            • Zamieszczone przez loru
              jedna strona była za mało
              Co przez to rozumiesz?
              W Polsce nie ma kryzysu.
              Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Udesky
                Co przez to rozumiesz?
                mam na myśli karteczkę od Grzesia która się dostaje z informacją co jeszcze trzeba zrobić.
                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                Komentarz


                • Zamieszczone przez loru
                  mam na myśli karteczkę od Grzesia która się dostaje z informacją co jeszcze trzeba zrobić.
                  Karteczki nie dostałem, chyba nie miał takiej dużej. :szeroki_usmiech
                  W Polsce nie ma kryzysu.
                  Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                  Komentarz


                  • Mi mówił co jest nie tak i chyba większość potrafi zapamiętać. :wink: Fura na razie ogarnięta.
                    Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                    "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                    Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                    Komentarz


                    • Udesky, podrzucisz co u Ciebie nie tak ? Z tego co pamiętam to olej Ci chlała ?
                      OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                      SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez looker
                        Mi mówił co jest nie tak i chyba większość potrafi zapamiętać.
                        Ja mam pamięć bardzo dobrą ale krótką
                        dlatego grzecznie proszę o karteczkę
                        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                        Komentarz


                        • U mnie sprawa była w zasadzie prosta, albo remont silnika za xxx$ albo nowy silnik.
                          Na razie zostaję szrocik, który mam nadzieje, jeszcze trochę pojeździ.
                          Przy okazji dowiedziałem się, że w zawieszeniu też jest parę rzeczy do zrobienia.
                          W Polsce nie ma kryzysu.
                          Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Udesky
                            U mnie sprawa była w zasadzie prosta, albo remont silnika za xxx$ albo nowy silnik.
                            Dlaczego, co się stało jeżeli można wiedzieć? Przebieg masz przecież relatywnie niewielki. . .

                            Komentarz


                            • Dzida, poszło PW.
                              W Polsce nie ma kryzysu.
                              Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                              Komentarz


                              • Ja też jestem ciekaw

                                Komentarz


                                • Gdzieś w dziale "Problemy i usterki" jest mój temat odnośnie oleju w filtrze odmy.
                                  W Polsce nie ma kryzysu.
                                  Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                  Komentarz


                                  • czy moglby ktos podrzucic nr do dobrego grzesia z warszawy bo chyba jednak pofatyguje sie 250km, zeby doprowadzic samochod do normalnosci

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez octaviars1
                                      czy moglby ktos podrzucic nr do dobrego grzesia z warszawy bo chyba jednak pofatyguje sie 250km, zeby doprowadzic samochod do normalnosci
                                      pisz na pw , odpowiada z opóźnieniem 2-3 dni ale odpowiada
                                      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez loru
                                        Zamieszczone przez octaviars1
                                        czy moglby ktos podrzucic nr do dobrego grzesia z warszawy bo chyba jednak pofatyguje sie 250km, zeby doprowadzic samochod do normalnosci
                                        pisz na pw , odpowiada z opóźnieniem 2-3 dni ale odpowiada
                                        dostalem odpowiedz po 15min albo nawet i nie :shock:
                                        ale z kolejna odpowiedzia juz gorzje :P

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez octaviars1
                                          ale z kolejna odpowiedzia juz gorzje :P
                                          nadal podtrzymuje
                                          Zamieszczone przez loru
                                          odpowiada z opóźnieniem 2-3 dni ale odpowiada
                                          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                          Komentarz


                                          • 324 km w jedną stronę mam do warsztatu Grzesia, ale warto było.
                                            Dzięki Grzesiu i do następnego.
                                            O1-->O3--> ?

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez kabi_007
                                              324 km w jedną stronę mam do warsztatu Grzesia, ale warto było.
                                              Jeszcze trochę i z Mlada Boleslav będą do DGW przyjeżdżać :diabelski_usmiech



                                              Przepraszam za komentarz, ale patrząc na drogę, jaką niektórzy przebyli nie mogłem się powstrzymać ops:

                                              Pozdrawiam serdecznie DGW i ogólnie wszystkich OCePków

                                              Komentarz


                                              • I również moja Octa zawitala w bramach DGW . Wszystko już wszyscy napisali wcześniej w tym temacie, wiec ode mnie wystarczy POLECAM i do zobaczenia.

                                                Moja Octavia:
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=mikewrc

                                                Było: 116,3KM / 279,5Nm
                                                Jest: 143KM / 325,9NM

                                                Komentarz


                                                • no dobra moja skodzina po raz drugi zawitala do Grzeska,
                                                  poniewaz laska jest wstydliwa to nie chciala pokazac mocy,
                                                  wiec wymienimy jej nastepnym razem klape gaszaca,
                                                  tym razem dostalem legendarna karteczke,
                                                  najlepsza gwarancja uslug Grzeska jest to ze ludzie robia po 320 km
                                                  by przeglad byl przegladem a nie nabijaniem kosztow i psuciem autka,
                                                  dzieki wielkie

                                                  Komentarz


                                                  • No i Zielona powróciła właśnie od Grzesia.....
                                                    Szczęśliwa i zadowolona......
                                                    Grzechu! Cóż powiedzieć....
                                                    Wielkie dzięki!

                                                    BTW. Karteczka powoli się zmniejsza
                                                    Martino
                                                    125 KM /272 Nm - to już było....
                                                    teraz jest duży "+"
                                                    dgw.esite.pl


                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38246
                                                    -----------------------------------------------
                                                    PerfectService by DobryGrześWawa

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X